7 Bilgeler Lassos 2012

bolge: İzmir ulke: Türkiye marka: 7 Bilgeler yıl: 2012 tur: Roze Şaraplar üzüm: Shiraz
7 Bilgeler Lassos 2012. İzmir Selçuk'da bulunan 7 Bilgeler  tesislerinden %100 Shiraz üzümünden yapılmış.Masters Of Wine İstanbul 2013 86 puan.Alkol:%14.4
Ahmet Gök
Canlı ve parlak somon görünümlü... Burunda hafif kırmızı meyve dokunuşları... Damak burunla uyumlu orta gövdesi ve kaygan yumuşak bir içimi var. Çok hafifte olsa alkol kendini önde hissettiriyor. Kısa finalinde kırmızı meyve dokunuşlarının kaldığı tazeleyici bir shiraz rose örneği..
85.43/3/2014
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

..................................................................................... az kaldı sonuna geldik........................................................................................................................................bizi artık................. www.keyifnotlari.net.......................................................................takip edebilirsiniz...................................................................................................................................................keyifnotlari.net................................. Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy