Fx Pichler Grüner Veltliner M2010

bolge: Wachau ulke: Avusturya marka: Fx Pichler yıl: 2010 tur: Beyaz Şaraplar üzüm: Grüner Veltliner

Fx Pichler Grüner Veltliner M 2010.Şarap Dostları Derneği, Avusturya Başkonsolosu Mr Paul Jenewein himayesinde, 26 Kasım 2011 tarihinde Avusturya Şarapları Tadımı’nda açıldı. Avusturya'nın yerel üzümüm Grüner Veltliner yapılmış.Robert Parker 91 puan. Alkol:%14.5

Ahmet Gök
Parlak açık limon çiçeği beyazı tonlarında berrak bir görünümü var. Burunda pepino başta tropikal meyveler, tatlı greyfurt ve mandalina çağrışımları. Damak burunla uyumlu orta bir gövdeye sahip. Oldukça yüksek olan alkolü yüksek olan asitle iyi dengelenmiş. Damakta öne çıkan mineralsi tonlar, armut, kavun ve portakal dokunuşlarıyla zenginleşiyor. Ağzı dolduran kaygan ve akıcı yapısı, minerale hafif tatlı dokunuşlarıyla orta uzunlukta son buluyor.
90.912/7/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy