Alban Estate Reva Syrah 2006

bolge: Edna Valley ulke: Amerika Birleşik Devletleri marka: Alban Vineyards yıl: 2006 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Syrah
Alban Estate Reva Syrah 2006. Kaliforniya,Central Coast, Edna Valley'de yetişen %100 syrah üzümlerinden yapılmış...Toplam 8500 şişe üretilmiş.Büyük Kulüp'de, Tadım Dostları'yla tadıldı.Wine Spectator 97, Stephen Tanzer 94 puan. Robert Parker 100 puan. Alkol:%16.2
Ahmet Gök
Koyu borda berrak ve siyaha yakın görünümlü... Burunda belirgin olarak, fıçı, toprak,tarçın, karabiber, karanfil... Damak burunla uyumlu, ortanın biraz üzerinde gövdeye ve yüksel alkole sahip, asit alkolo oranla biraz da olsa zayıf kalıyor. Hatları yuvarlanmış tanenleriye vanilya, bitter çikolata, karabiber damağı şenlendiriyor. Amaroneleri anımsatan hafif acımsı bir finalı var. Orta uzunlukta finalinde baharatsı lezzetler ve tatlı bir acılık kalıyor.
93.74/11/2013
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy