Amadeus Cuvee Blanche 2013

bolge: Bozcaada ulke: Türkiye marka: Amadeus Şarapları yıl: 2013 tur: Beyaz Şaraplar üzüm: Zlahtina,Vasilaki
Amadeus Cuvee Blanche 2013.Bozcaada'da Amadeus Bağları'nda yetişen Zlahtina ve Vasilaki üzümlerinden yapılmış.Alkol:%13.9
Ahmet Gök
Parlak limon çiçeği görünümlü... Burunda meyvemsi, akça armuti, yeşil elma ve narenciye çağrışımları... Damak burunla uyumlu ağızı dolduran orta gövde ferahlatıcı asit ve kaygan bir akıcılığa sahip dengeli ve temiz yapılmış... Orta uzunluktaki finalinde yeşil elma çağrışımları klaıyor..
86.46/30/2015
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy