Ararat 2015

bolge: Tekirdağ ulke: Türkiye marka: Barbare Şarapları yıl: 2015 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Cabernet Sauvignon, Shiraz, Merlot
Ararat 2015. Tekirdağ Barbaros'da bulunan Barbare Bağlarında yetişen organik Cabernet Sauvignon, Shiraz ve Merlot üzümlerinden yapılmış. Alkol:%14.5
Ahmet Gök

Canlı ve parlak koyu bordo görünümlü… Zengin burnunda, tarçın, karabiber gibi baharat çağrışımları öne çıksa da gerilerden tütün, bitter çikolata ve nane izleri…. Damak burunla son derece uyumlu ortanın üzerinde güçlü ve dolgun gövdesiyle dikkat çekici keyifli bir şarap… Uzun finalinde güçlü baharat dokunuşları ve tanen kendini fazlaca hissettiriyor. Bugünlerde keyifle içilebileceği gibi önümüzdeki 5 yıllık performansı da izlenmeli.

 

Fiyat Kalite Performansı: Pekiyi

92.89/12/2019
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy