Ayala Champagne Brut Majeur

bolge: Champagne ulke: Fransa marka: Elabore Par Ayala yıl: n.v. tur: Köpüklü Şaraplar üzüm: Pinot Noir, Chardonnay, Pinot Meunier
Ayala Champagne Brut Majeur. Wine Spectator 89 Puan. Alkol:% 12
Dr.Gürcan Vural
Ya aşık olursunuz ya nefret edersiniz cinsinden bir şampanya. İnce ve uzun süreli hava kabarcıklarının dansında burunda kızarmış ekmek, kaymak, yanık süt, vanilya, füme tonlar, ağızda neşeli limonsu gevrek, güçlü nefis bir şampanya. Sarhoş çilek (milföy üzerinde taze lor, şeker ve viski ile karamelize çilek üzerinde minik nane) ve keçi peyniri sürülerek fırında gevrek hale getirilmiş taze defne yaprağı ile öneririm.
95.02/27/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy