Barbare Prestige 2009

bolge: Trakya ulke: Türkiye marka: Barbare Şarapları yıl: 2009 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Cabernet Sauvignon , Merlot, Syrah, Grenache

Barbare Prestige 2009. Tekirdağ Barbaros Köyünde organik tarımla yetiştirilen Barbare Bağları üzümlerinden.18 ay Fransız Meşe Fıçılarından yıllandırılmış.Masters of Wine Weekend İstanbul 2011 86 puan. Alkol:%14.4

Ahmet Gök
Canlı koyu bordo. Burunda toprak, meşe, animal tonlar başlayan kokular giderek açılıyor ve kırmızı meyve kokuları da hissediliyor. Damakta orta gövdeli, vanilya, böğürtlen, nane, meyan kökü kokularıyla, fazla yumuşak olmayan kadifemsi bir tanen yapısana sahip.Yüksek asit ve yüksel alkol kompleks bir şarap. Orta uzunlukta bitişi insanı mutlu cinsten.
89.86/21/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy