Barel Rose 2012

bolge: Tekirdağ ulke: Türkiye marka: Bar- El Şarapçılık yıl: 2012 tur: Roze Şaraplar üzüm: Cabernet Sauvignon Syrah
Barel Rose 2012. Tekirdağ'da yetişen Cabernet Sauvignon ve Syrah üzümlerinde yapılmış.Masters Of Wine İstanbul 2013 81 puan. Alkol%13
Ahmet Gök
Canlı ve parlak gül pembe görünümlü... Burun ve damak genel olarak uyumlu fazla derinliği olmasa da hafif vişne ve ahududu dokunuşları kendini gösteriyor.. Ortanın altında inceye yakın bir gövdeye sahip,alkol asit dengesi iyi kısa sayılabilecek bitişinde hafif baharıtsı dokunuşların acımsılığı kalıyor.
81.25/26/2013
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy