Bernheim Original Kentucky Straight Wheat

bolge: Kentucky ulke: Amerika Birleşik Devletleri marka: Bernheim yıl: n.v. tur: Viskiler üzüm:

Bernheim Original Kentucky Straight Wheat.Gusto Şarap Kulubü, Dünyanın en sıra dışı viskileri tadımında açıldı. Gusto 8.5 puan. Alkol % 45. Kaba alkolü hızlı buharlaşsın diye üstü açık depolarda yıllandırılmış buğday ağırlıklı viski.


Ahmet Gök
Koyu canlı altın sarısı. Burunda tarçın, çikolata, çilek, hurma, kuru dut. Damakta kadifemsi bir yumuşaklığa sahip. Damağı hiç yormayan bir temizliği sahip. Bitişi uzun sayılabilir baharat ve hoş bir sıcaklık bırakıyor. Viskide yenilikler arayanlar mutlaka tanışmalı..
94.43/11/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy