Beyerskloof Chenin Blanc Pinotage 2013

bolge: Coastal Region ulke: Güney Afrika Cumhuriyeti marka: Beyerskloof yıl: 2013 tur: Beyaz Şaraplar üzüm: Chenin Blanc, Pinotage
Beyerskloof Chenin Blanc Pinotage 2013. Coastal Region, Stellenbosch bölgesinde yetişen % 82 Chenin Blanc; % 18 Pinotage üzümlerinden yapılmış.Platter's South African Wine Guide 2.5 puan. Alkol:%13.5
Ahmet Gök
Canlı ve parlak beyaz altın görünümlü… İlk burunda çok hafif fıçı dokunuşlarını, tütün ve çiçeksi çağrışımlar izliyor. Damak burunla genel olarak uyumlu ortanın az üzerindeki kaygan gövdesinde otsu yeşil çağrışımlar… Dengeli ve temiz yapılmış, güçlü asidiyle ferahlatıcısı orta uzunluktaki finalinde hafif lime kabuğu acılığı kalıyor.
85.54/2/2015
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy