Black Noble

bolge: New South Wales ulke: Avusturalya marka: De Bortoli yıl: nv tur: Tatlı Şaraplar üzüm: Sémillon

De Bortoli Black Nobel, 2009 Swan Hill Wine Show altın madalya, 2008 London International Wine Challenge altın madalya, 2008 Brisbane Wine Show altın madalya, ,2008 International Wine Challenge altın madalya almış. Alkol % 17.5. WS: 90 puan.

Nurol Pınar
Siyah şişesiyle davetkar bir görüntüsü var. Yeşil altın. Burun da damak da çok zengin. Kahve, çikolata, kırmızı meyveler, mürdüm eriği, vanilya. Damakta yoğun, güçlü ve dengeli. İpeksi bir yumuşaklığın ardından uzun bir bitişi var.
94.01/5/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy