Bodegas Roda Roda Reserva 2003

bolge: Rioja ulke: İspanya marka: Bodegas Roda yıl: 2003 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Tempranillo, Cabernet Sauvignon

Bodegas Roda Roda Reserva 2003. Robert Parker :89 puan Wine Spectator :87 puan. Decanter Bronz Madalya. 24 ay meşe fıçıda 12 ay şişede yıllandırılmış ve filtre edilmemiş.


Ahmet Gök
Koyu yakut renginde. Burun zengin animal tonlar, toprak, tütün, gül, vişne, böğürtlen. Damakta fıçıdan gelen bir vanilya ve güçlü tanenler var. Gövdeli ve ağızı dolduran yapısı dikkat çekici.Uzun sayılabilecek bir bitişi var. İçim olgunluğu çizgisine gelmiş bugünlerde de içilebilir.Yıllanma potansiyeli de var.
94.22/22/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy