Chamlija Pembe 2011

bolge: Kırklareli ulke: Türkiye marka: İrem Çamlıca Bağcılık ve Şarapçılık yıl: 2011 tur: Roze Şaraplar üzüm: Cabernet Sauvignon
Chamlija Pembe 2011. Küçükkarıştıran,Sütlüce Köyü Pınarhisar mevkiinde yetişen %100 Cabernet Sauvignon üzümlerinden yapılmış.Bir saatlik soğuk kabuk maserasyonundan sonra preslenmiş,Paslanmaz çelik tankta tortusuyla beraber yaşlandırılmıştır. Gusto 6 Puan, Vedat Milor 86 puan. Alkol:%12.5
Ahmet Gök
Kırmızı yakın koyu pembe canlı ve parlak görünümlü... Burunda zengin meyvemsi çağrışımlar çilek, vişne, nar, taze kırmızı kiraz belirgin gerilerde şekerpare kayısı ve nektarin.... Damak burunla uyumlu, orta gövdeli, dengeli, meyve şaraba çok entegre olmuş, diri asitti kendini hissettirsede meyvemsi ve yumuşak içimi ve görünümüyle Tavel rozelerini çağrıştırıyor. Orta uzunlukta finalinde vişne ve nar tatları kalıyor.
87.62/1/2013
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy