Chateau D'Esclans Esclans Rose 2008

bolge: Côtes de Provence ulke: Fransa marka: Chateau D Esclans yıl: 2008 tur: Roze Şaraplar üzüm: Grenache, Rolle

Chateau D'Esclans Esclans Rose 2008. Jancis Robinson 17 puan. 600 litrelik meşe fıçılarda dinlendirilmiş. Kupajda yer alan grenache üzümün %39 'u 80 yaşındaki bağların üzümlerinden yapılmış. Alkol: %13.5.

Ahmet Gök
Beyaza yakın somon renginde. Baharat,greyfurt, limon, ahududu, çilek ve finalde biber ve baharatsı dokunuşlar. Damak burun uyumlu. Orta gövdeli düşük asitli bir roze. Ağızı dolduruyor bitişi uzun sayılabilir. Her zaman içmek isteyeceniz rozelerden.
88.83/24/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy