Chateau de Beaucastel Blanc Cuvee Vieilles Vignes Roussanne 2010

bolge: Chateauneuf du Pape ulke: Fransa marka: Chateau de Beaucastel yıl: 2010 tur: Beyaz Şaraplar üzüm: Rousanne
Chateau de Beaucastel Blanc Cuvee Vieilles Vignes Roussanne 2010.Şarap Dostları Derneği, Chateauneuf du Pape Tadımı,Önolog Gerald Lafont katımıyla 14.01.2012 Cumartesi Four Seasons Bosphorus Otelde açıldı.Robert Parker 94, Wine Spectator 96 Alkol:%14
Dr.Gürcan Vural
İnce turuncu röfleler içeren nispeten altınsı sarı renkte, parlak temiz görünümde. Burunda önce olgun meyveler,kayısı, ayva, ananms ardından geriden öne çıkan gül ve elma ve nihayetinde narenciye tuşları ile tam bir senfoni.Damakta kadifemsi, yağlı, zengin, egzotik meyveler yanı sıra çay ve ıhlamur dokunuşları ile zenginleşen, Malolaktik fermantasyonla yuvarlatılmış ancak asit alkol dengesi mükemmel ve uzun bitişli müthiş bir beyaz.
99.02/16/2012
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

..................................................................................... az kaldı sonuna geldik........................................................................................................................................bizi artık................. www.keyifnotlari.net.......................................................................takip edebilirsiniz...................................................................................................................................................keyifnotlari.net................................. Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy