Chateau Nuzun Cabernet Sauvignon Merlot 2008

bolge: Tekirdağ ulke: Türkiye marka: Chateau Nuzun yıl: 2008 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Cabernet Sauvignon Merlot

Chateau Nuzun Cabernet Sauvignon Merlot 2008.

Organik Tarım ile Çeşmeli Bağları %80 Cabernet Sauvignon, %20 MerloT üzümlerinden yapılmış. Toplam 12 fıçı üretilmiş. Gusto Şarap Kulubü Bir Üreticinin Anatomisi Chateau Nuzun tadımında açıldı.Masters of Wine İstanbul 2012 85 puan Alkol:12
Admin
Koyu bordo hafif mor röfleli canlı ve parlak burunda fıçı toprak karanfil, tarçin, olgun kırmızı kiraz... Damak burunlu uyumla orta bir gövdeye sahip, tanenleri yumuşamış, keyifli bir içim olgunluğunda, dengeli bir şarap... Vanilya ve hafif kırmızı kiraz, böğürtlen çağrışımlarıyla zenginleşiyor...Orta uzunlukta finalinde meyvemsi tatlar ve küçük bir tebessüm kalıyor..
86.68/30/2012
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy