Chateau Pibarnon 2010

bolge: Bandol ulke: Fransa marka: Château de Pibarnon yıl: 2010 tur: Roze Şaraplar üzüm: Mourvèdre, Cinsault
Chateau Pibarnon 2010. %50 Mourvèdre, %50 Cinsault üzümlerinden Güney Fransa Bandol bölgesi üzümlerinden yapılmış. Alkol %13.5
Ahmet Gök
Somun renginde, canlı, parlak ve berrak bir görünümü var. Burun zengin, gül, menekşe gibi çiçeksi tonları nar, nektarin gibi meyvemsi tonlar izliyor. Damak burunla uyumlu alkol asit dengesi yüksekte tutulmuş, damağı dolduran orta bir gövdesi var. Yumuşak içimli, ferahlatıcı ve keyifli bir roze.
87.51/7/2012
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy