Darroze Domaine De Au Martin 1982

bolge: Bas Armagnac ulke: Fransa marka: Darroze yıl: 1982 tur: Brendiler üzüm: Baco, Ugni Blanc ve Folle Blanche

Darroze Domaine De Au Martin 1982, Bas Armagnac bölgesi, Baco, Ugni Blanc ve Folle Blanche üzümlerimden 26 yıl fıçıda yıllanmış. Mehmet Yalçın 7 puan, Osman Serim 7 puan. Alkol %50.5

 

Ahmet Gök
Koyu Kehribar görünümlü.Fıçı biraz fazla önplanda kendini hissetiriyor. Vanilya, kramel erik pestili ve kuru kayısı kokuları algınıyor.Fazla derinliği olmasada güzel içimli bir armanyak.Yıllar kendini hissettiriyor.
80.22/11/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy