Disznoko Tokaji Essencia 1993

bolge: Tokaji ulke: Macaristan marka: Disznoko yıl: 1993 tur: Tatlı Şaraplar üzüm: Furmint

Disznoko Tokaji Essencia 1993. Beyaz tatlı şarap. Gusto Şarap Kulübü, Özel Şarapların En Özelleri tadımında açıldı. Alkol:%4.5

Ahmet Gök
Koyu kestane, hafif bulanık, pekmez kıvamında görünüşü var. Burunda, damakta çok zengin, kuru erik, kuru kayısı, kuru incir portakal reçeli, kara dut ve karamelize tonlar. Yıllanmanın getirdiği olgunlukta, asit ve şeker dengesi iyi, damakta çok tatlı başlayan yolculuk, finalde limonsu bir ferahlığa dönüşüyor. Kendine esir eden şaraplardan,uzun bir finalin sonunda tadı damağınızda asılı kalıyor.
98.96/22/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

..................................................................................... az kaldı sonuna geldik........................................................................................................................................bizi artık................. www.keyifnotlari.net.......................................................................takip edebilirsiniz...................................................................................................................................................keyifnotlari.net................................. Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy