Domaine Bailly Reverdy Sancerre Rose 2010

bolge: Sancerre ulke: Fransa marka: Domaine Bailly Reverdy yıl: 2010 tur: Roze Şaraplar üzüm: Pinot Noir

Domaine Bailly Reverdy Sancerre Rose 2010. Loire Vadisi Sancerre bölgesi Pinot Noir üzümlerinden yapılmış.Vedat Milor Seçimi olarak La Şarapçılık tarafından Türkiye'ye getirilmiş. Alkol: %13

Ahmet Gök
Canlı ve parlak açık somon görünümlü... Burunda nektarin,gül, kiraz ve mineralsi çağrışımlar... Damak burunla uyumlu ortanın biraz üzerinde dolgun bir gövdesiyle dengeli bir roze... Damakta belirgin diri ve güçlü asittisi ve mineralsi dokunuşlarıyla dikkat çekici...Orta uzunlukta finalinde mineralsi ve meyvemsi dokunuşlar kalıyor..
86.39/22/2012
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy