E & E Black Pepper 1998

bolge: Barossa Valle ulke: Avusturalya marka: Barossa Valley Estate yıl: 1998 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Shiraz
E & E Black Pepper 1998 . Barossa Valleyde yetişen %100 shiraz üzümlerinden yapılmış.Büyük Kulüp'de, Tadım Dostları Avusturalya'nın En İyi Shiraz tadımında açıldı. Stephen Tanzer 92 puan,Wine Spectator 95 puan, Jeremy Oliver 96 puan, Wine Enthusiast 93 puan. Alkol%14.5
Ahmet Gök
Koyu bordo siyaha yakın va mat bir görünümlü... Burunda zengin topraksı ve baharatsı çağrışımlar, karanfil, karabiber,vişne.... Damak burunla uyumlu ortanın üzerinde güçlü bir gövdeye ve güçlü bir asittiye sahip. Damakta hafif mineralsi dokunuşlar önde, vanilya ve erik hoşafı tatları. Orta uzunlukta bitişinde mineralsi çağrışımlar ve tarçın dokunuşları kalıyor...Bugünlerde tam keyifli içim olgunluğunda.
94.51/24/2013
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

..................................................................................... az kaldı sonuna geldik........................................................................................................................................bizi artık................. www.keyifnotlari.net.......................................................................takip edebilirsiniz...................................................................................................................................................keyifnotlari.net................................. Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy