Elaia Roze 2014

bolge: Manisa ulke: Türkiye marka: Kastro Tireli Şarapları yıl: 2014 tur: Roze Şaraplar üzüm: syrah
Elaia Roze 2014.Manisa Akhisar’ın Pınarcık köyündeki denizden 200-280 yükseklikteki Kastro Tireli Bağları'ndaki yetişen Syrah üzümlerinde yapılmış ve filtrekenmeden şişelenmiş. Alkol:%13.9
Ahmet Gök
Bakır kızılı parlak görünümlü... Burunda hafif kırmızı meyve çağrışımları... Damak burunla uyumlu biraz alkol kendini önde hissettirse de güçlü asiti şarabı diri tutuyor.Orta gövde ve orta uzunlukta finalinde mineralsi dokunuşlar ve karanfil tatları kalıyor..
85.66/10/2015
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy