Erkul Uluca Gamay 2013

bolge: Tekirdağ ulke: Türkiye marka: Uluca Şarapları yıl: 2013 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Gamay
Erkul Uluca Gamay 2013. Marmara bölgesinde yetişen Gamay üzümlerinden yapılmış... Alkol:%13
Ahmet Gök
Parlak yakut görünümlü... İlk burunda beton küvden gelen kokular yerini kısa sürede yerini kırmızı orman meyvelerine barakıyor... Damak burunla genel olarak uyumlu olsa da baharatsı dokunuşlar biraz öne çıkıyor...Orta gövdeli hafiften kendini hissettiren güçlü tanenlere sahip... Orta uzunlukta finalinde kırmızı meyve tatlarının kaldığı sofra şarabı...
85.31/10/2015
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy