Erkul Uluca Merlot Gamay 2013

bolge: Tekirdağ ulke: Türkiye marka: Uluca Şarapları yıl: 2013 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Merlot Gamay
Erkul Uluca Merlot Gamay 2013. Tekirdağ Mürefta Bağlarında yetişen merlot ve gamay üzümlerinden yapılmış. Alkol:%13.5
Ahmet Gök
Opak yakut görünümlü... ilk burundan biraz itici animal dokunuşlar ve beton küv çağrışımlarını baharatsı ve meyvemsi çağrışımlar izliyor... Damak buruna yakın orta gövdeli pastelsi dokunuşlarıyla yumuşak içimli sofra şarabı... Ortanın biraz altındaki bitişinde hafif kırmızı orman meyve dokunuşları kalıyor...
82.212/17/2014
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

..................................................................................... az kaldı sonuna geldik........................................................................................................................................bizi artık................. www.keyifnotlari.net.......................................................................takip edebilirsiniz...................................................................................................................................................keyifnotlari.net................................. Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy