Ernst Triebaumer Blaufränkisch Mariental 2012

bolge: Burgenland ulke: Avusturya marka: Weingut Triebaumer Ernst yıl: 2009 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Blaufränkisch
Ernst Triebaumer Blaufränkisch Mariental 2012. Avusturya Burgenland'da yetişen Blaufränkisch üzümlerinden yapılmış.furore & rotWEISSrot 18 puan.Falstaff 94 puan. Alkol:%13.5
Ahmet Gök
Canlı ve parlak koyu bordo görünümlü... Burunda zengin kırmızı meyve çağrışımları, kiraz, böğürtlen,çilek ve meyan kökü... Damak burunla uyumlu ortanın üzerinde gövdeye ve orta sertlikte tanenlere sahip... Uzun sayılabilecek finalinde kırmızı orman meyveleri ve hafif vanilya dokunuşları kalıyor... Önümüzdeki yıllada performansı izlenmeli..
92.812/8/2015
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy