Filipa Pato Bairrada Lokal Calcário 2005

bolge: Beiras ulke: Portekiz marka: Filipa Pato yıl: 2005 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Baga

Filipa Pato Bairrada Lokal Calcário 2005.Şarap Dostları Derneği, Portekiz Şarapları Tadımı; 14.04.2012 Cumartesi Four Seasons Bosphorus Otelde açıldı. Portekiz'in Beiras bölgesinde yetişen % Baga üzümünden yapılmış. Robert Parker 88 puan. Alkol:%14

Ahmet Gök
Olgun koyu vişne renginde,hafif pastelsi görünümülü. Burunda ilkin hafif kahve çekirdeği, kırmızı erik,tütün. Damak burunla uyumlu yüksek alkol çok belirgin olarak hissedilse de dengeli bir sarap, tanenleri güçlü ama yuvarlanmış, orta gövdeye sahip, uzun sayılacak finalinde alkolün yakıcılığı ve kahve çekirdeği ve hafif çileksi tatlar kalıyor.
86.85/11/2012
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy