George Dickel Barrel Select

bolge: Tennessee ulke: Amerika Birleşik Devletleri marka: George Dickel yıl: tur: Viskiler üzüm:
George Dickel Barrel Select.Gusto Şarap Kulubü, Dünyanın en sıra dışı viskileri tadımında açıldı. Gusto 8.5 puan. Mısır (en az% 84%), Çavdar (% 8), Arpa (% 8) yapılmış. Alkol :%43. Bevegare Tasting İnstituti tarafından yılın en iyi Tennessee viskisi seçilmiş.
Ahmet Gök
açık kızıl görünümlü. Burun çok zengin kokular sürekli değişiyor. Nane, çikolata, reçine, kramelize tonlar, badem,tuz, iyot, yeşil biber... Damakta ince ve kaygan bir kıvamı var. Damağı fazla yormadan akıp gidiyor. Viskide yeni ufuklar arayanlara önerilir.
93.33/11/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy