Grand Vin de Leoville du Marquis de Las Cases 1998

bolge: Saint Julien ulke: Fransa marka: Grand Vin de Leoville yıl: 1998 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Kırmızı Bordeaux Kupajı

Grand Vin de Leoville du Marquis de Las Cases 1998.Tadım Dostları Saint Julien tadımında açıldı. Ropert Parker 93 puan. Alkol: % 13

Ahmet Gök
Koyu bordo. İlk burun biraz kapalı peynir, toprak, ıslak toprak. Damakta gövdeli ve güçlü bir şarap. Fıçı vanilya, toprak, nane, tütün, böğürtlen. Asit biraz yüksek, oldukça tanenli bir şarap. Daha uzun yıllar yıllanma potansiyeli var gibi...Her zaman keyifle içilebikecek bir şarap.
94.22/28/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

..................................................................................... az kaldı sonuna geldik........................................................................................................................................bizi artık................. www.keyifnotlari.net.......................................................................takip edebilirsiniz...................................................................................................................................................keyifnotlari.net................................. Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy