Güzay Karaoğlan 2007

bolge: Malatya ulke: Türkiye marka: Yenidoğuş Şarapları yıl: 2007 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Karaoğlan

Malatya Arapgir yöresinin Yazılı Köyü'nde yetişen üzümlerden yapalan ,Malataya yöresi şarabı. Anatolian Wineyards tanışmanlığında,  Karaoğlan üzümünden yapılan ilk şarap. Alkol %13.

Admin
Koyu bordo renginde, Kiraz ve vişne ağırlıklı hissediliyor. Damakta sert tanenler biraz içimi zorlaştırıyor. Biraz boğazkere üzümünü çağrıştırıyor. Bir saat havalandırma sonrası daha iyi sonuç veriyor. Fiyat kalite dengesi iyi bir ilk şarap
76.81/14/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy