Heritage Misket & Dimyat 2013

bolge: Tracian Valley ulke: Bulgaristan marka: Karabunar Vineyards yıl: 2013 tur: Beyaz Şaraplar üzüm: Kırmızı Misket, Dimyat
Heritage Misket & Dimyat 2013. Bulgaristan'ın Trakya Vadisinde yetişen Kırmız Misket ve Dimyat üzümlerinden yapılmış. Alkol:%12.5
Ahmet Gök
Canlı ve parlak beyaz altın görünümlü... Burunda yeşil çimensi kokuları, limon çiçeği, limon, greyfurt çağrışımları izliyor... Damak burunla uyumlu, asit alkol dengesi yerinden ferahlatıcı bir yaz şarabı...Orta uzunluktaki finalinde yeşil tatlı elma tatları kalıyor..
85.68/18/2014
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy