İ Somelieri Monferrato Dolcetto 2013

bolge: Piemonte ulke: İtalya marka: Tosti yıl: 2013 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Dolcetto
İ Somelieri Monferrato Dolcetto 2013. Piemonte,Monferrato bölgesinde DOC statüsündeki bağlarda yetişen İtalyan yerel üzümü Dolcetto üzümlerinde, paslanmaz ısı kontrollü çelik tanklarda maserafyon sürecini tamamladıktan sonra malolaktik fermantasyonu da çelik tanklarda tamamlamış. Alkol:%12
Ahmet Gök
parlak yakut görünümlü... Burunda zengin meyvemsi çağrışımlar, böğürtlen kiraz... Damak burunla uyumlu ortanın biraz altında ince bir gövdeye güçlü bir asitideye sahip çıtanın altlarda kurulduğu dengeli ve temiz yapılmış sofra şarabı...Damakta kaygan ve akıcı orta uzunlukta finalinde hafif bir karabiber dokunuşu... Kalite fiyat performansıyla keyifli..
85.62/24/2015
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy