Josko Gravner Breg Anfora 2003

bolge: Venezia Giulia IGT ulke: İtalya marka: Josko Gravner yıl: 2003 tur: Beyaz Şaraplar üzüm: Sauvignon Blanc, Pinot Grigio, Chardonnay, Italico

Josko Gravner Breg Anfora' Venezia-Giulia IGT, 2003.2008. Gence Alton ile Olağanüstü Beyazların Tadımı,Kayra Wine Center, Mimolett Teras İstanbul 2 Haziran 2011'de açıldı.%83 Sauvignon Blanc, %28 Pinot Grigio, %26 Chardonnay, %8 Italico üzümlerinden yapılmış...Venezia-Giulia IGT bölgesinde biyodinamik bağcılıkla yetiştirilen üzümlerden yapılmış. 7 ay amfora 24 ay eski fıçılarda dinlendirilmiş. Toplam 750 kasa üretilmiş. Wine Spectator: 91 puan.

Ahmet Gök
Canlı bakır kızılı parlaklığı ve görünüşünde. Burunda narenciye,tuz,okaliptus dokunuşlu. Damak burunla uyumlu, narenciye ve füme tonlar belirgin okside bir şarap. Diri bir asittiye sahip, orta gövdeli ve orta uzunlukta bir bitişi var. Amontillado tarzı sherryleri çağrıştıran hoş bir şarap.
90.47/9/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy