Kracher Spatlese 2008

bolge: Burgenland ulke: Avusturya marka: Weingut Kracher yıl: 2008 tur: Tatlı Şaraplar üzüm: Pinot Gris,Welschriesling, Muskat Ottonel
Kracher Spatlese 2008.% 50, Pinot Gris,% 45 Welschriesling ve % 5 Muskat Ottonel. Alkol 12.5
Nurol Pınar
Canlı limon çiçeği renginde.Zengin ve meyvemsi bir burunu var. özelikle Olgun kayısı, elma, nektarin. Damak burunla uyumlu ortanın biraz üzeri gövdesi var.Gerilerde hafif kavun, portakal ve bal hissediliyor.Dengeli ve yumuşak içimli, iç baymayan bir tatlılığı ve uzun sayilabicek bir finali var.
88.010/15/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy