Küp Çalkarası Boğazkere 2011

bolge: Denizli ulke: Türkiye marka: Küp Şarapçılık yıl: 2011 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Çalkarası Boğazkere
Küp Çalkarası Boğazkere 2011. Denizli Bekilli ilçesinde yetişen %45 Çalkarası, %50 Boğazkere ve %5 Shiraz üzümlerinden yapılmış. 1.Master Sommeliers Tasting İstanbul 2012 85 puan Alkol: %12
Ahmet Gök
Canlı ve parlak olgun vişne görünümlü... Burundan meyvemsi vişne, karadut... Damak burunla uyumlu, damakta mürdüm eriği tatları da kendini hissettiriyor... Ortanın biraz altında ince sayılabilecek bir gövdeye sahip, damağı yormayan tanenleriyle dikkat çekici dengeli, yumuşak içimli, kalite fiyat dengesiyle iyi bir sofra şarabı bugünlerde keyifle içilmeli.. Aşırı tanen ve fıçı sevmeyenlere önerilir.
844/27/2013
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy