La Mon Reve Viognier Chardonnay 2010

bolge: İzmir ulke: Türkiye marka: La Şarapları yıl: 2010 tur: Beyaz Şaraplar üzüm: Viognier Chardonnay

La Mon Reve Viognier Chardonnay 2010. İzmir Torbalı'daki La Bağların organik üzümlerinden yapılmış.Gusto 6 puan. Alkol:%13.5.

Admin
Parlak beyaz altın görünümünde. Burunda kayısı, şeftali, nekrarin dokunuşları. Damakta alkol biraz önce ve hafif tatlımsı hissi uyandırıyor. Bitişi kısa sayılabilir. Yazın için keyifle yudumlanacak bir şarap
80.28/1/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

..................................................................................... az kaldı sonuna geldik........................................................................................................................................bizi artık................. www.keyifnotlari.net.......................................................................takip edebilirsiniz...................................................................................................................................................keyifnotlari.net................................. Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy