Limnos 2010

bolge: Limni ulke: Yunanistan marka: Limnos wines yıl: 2010 tur: Beyaz Şaraplar üzüm: İskenderiye Misketi- Alexandra of Muscat
Limnos 2010. Limni Adası'nda yetişen İskenderiye Misketi- Alexandra of Muscat üzümlerinden yapılmış. Alkol:% 12.5
Admin
Canlı ve parlak beyaz altın. Burunda limon çiçeği, limon, nektarin çağrışımları... Damakta ince sayılabilecek bir gövdeye sahip, bir önceki reklotesine göre biraz asiti güçlü. Orta uzunluktaki finalinde ferahlatıcı limonsu tatlar kalıyor.
82.410/22/2012
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy