Louis Roederer Cristal Brut 2004

bolge: Champagne ulke: Fransa marka: Louis Roederer yıl: 2004 tur: Köpüklü Şaraplar üzüm: % 60 Pinot Noir,% 40 Chardonnay
Louis Roederer Cristal Brut 2004 .Fransa'nın Şampanya bölgesinde “methode champenoise” yöntemiyle % 60 Pinot Noir,% 40 Chardonnay üzümlerinden yapılmış. Büyük Kulüp'de, Tadım Dostları Şampanya tadımında açıldı. Jancis Robinson 19 puan, Robert Parker 97 puan, Wine Spectator 93 puan, Wine Enthusiast 97 puan, Stephen Tanzer 94 puan ,Vinum Wine Magazine 17.5 puan. Alkol:% 12
Ahmet Gök
Parlık ve canlı beyaz altın kehribar sarısı çağrımları ve çok yoğun minik baloncuklar...Burunda ferahlatıcı mineralsi ve meyvemsi kokular... Narenciye,mango, kayısı, şeftali, nektarin tatları. Damak burunla uyumlu ortanın biraz altında ince ve zarif bir gövdeli, damağı ferahlatan kaparcıkları ipeksi dokunuşlarla insanı mutlu ediyor. Mineralsi çağrışımlar ve yüksek asittisi ve meyvemsi dokunuşların keyifli birlikteliği.... Uzun finalinde mineralsi ve meyvemsi tatlar kalıyor.
95.910/22/2012
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy