Ma’Adra Rose Öküzgözü 2018

bolge: Ege ulke: Türkiye marka: Seki Şarapları yıl: 2018 tur: Roze Şaraplar üzüm: Öküzgözü
Ma’Adra Rose Öküzgözü 2018. Kuzey Ege'de Gömeç Kubaçlar Köyünde yetişine öküzgözü üzümlerinden yapılmış. Alkol:%13.3br />
Ahmet Gök
Canlı ve parlak somon görünümlü… Burunda zengin tatlı kırmızı meyveler, çilek, ahududu. Damakta orta gövdeli, yumuşak meyvemsi,asit birazcık geride..Kısa sayılabilecek finalinde Ahududu, çilek dokunuşlarının belirgin olduğu, keyifli bir rose… Fiyat Kalite Performansı: Çok iyi.
90.49/2/2019
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy