Martin Wassmer Schlatter Maltesergarten Spätburgunder 2007

bolge: Baden ulke: Almanya marka: Weingut Martin Wassmer yıl: 2007 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Pinot Noir (Spätburgunder)
Martin Wassmer Schlatter Maltesergarten Spätburgunder 2007. Almanya'nın Toskana'sı olarak bilinen, Baden apelesyonun sınırlarındaki Bereich Markgräflerland bölgesinde üretilen Pinot Noir (Spätburgunder) üzümlerinden yapılmış. Alkol% 13.5
Ahmet Gök
Canlı koyu bordo. Burunda meşe ve mineralsi dokunuşlar, kırmızı meyveler özellikle böğürtlen, baharat ve toptaksı tonlar. Damak burunla uyumlu yüksek asit ve hafif yakıcı alkol baskın. Vanilya, kakao ve hafif baharatsı dokunuşlar. İnce ve sulu sayılabilecek gövdeye sahip. Bitişinde böğürtlen ve meyvemsi dokunuşlarıyla orta uzunlukta.
83.211/14/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy