Mas Amiel Millesime 1980

bolge: Maury ulke: Fransa marka: Mas Amiel yıl: 1980 tur: Tatlı Şaraplar üzüm: Grenache Blend
Mas Amiel Millesime 1980, Güney Fransa'nın Maury bölgesinin çok özel şarabı Robert Parker 94 puan. Alkol %16.5
Ahmet Gök
Olgun kırmızı kiraz renginde. Burun damak çok zengin. Vanilya, çikolata, kayısı, şeftali, kiraz, vişne, erik, pestil, kramel. İçimi son derece yumuşak ve kıvamlı. Bitişi oldukça uzun, size kolay kolay bırakmıyor. Tatlı şarap severler her fırsatta yudumlamalı.
96.61/19/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

..................................................................................... az kaldı sonuna geldik........................................................................................................................................bizi artık................. www.keyifnotlari.net.......................................................................takip edebilirsiniz...................................................................................................................................................keyifnotlari.net................................. Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy