Melen Papazkarası 2012

bolge: Tekirdağ ulke: Türkiye marka: Melen Şarapçılık yıl: 2012 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Papazkarası
Melen Papazkarası 2012. Tekirdağ'da ortalama yaşı 70 olan tek bağın Papazkarası üzümlerinden yapılmış. Alkol:%12
Ahmet Gök
parlak,açık vişne görünümlü... İlk burunda hafif itici tonlar olsa da hemen açılıyor... Burunda ekşi kırmızı meyveler, kuş burnu, vişne, gilaboru... Damak burunla uyumlu ince gövdesi ve neredeyse hissetilmeyen tanenleriyle dikkat çekici... Güçlü asittin öne çıktığı şarabın orta uzunluktaki fianlinde kuş burnu ve hafif kuş üzümü tatları kalıyor...
85.64/24/2014
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

..................................................................................... az kaldı sonuna geldik........................................................................................................................................bizi artık................. www.keyifnotlari.net.......................................................................takip edebilirsiniz...................................................................................................................................................keyifnotlari.net................................. Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy