Nif Bağları Bornova Misketi 2012

bolge: İzmir ulke: Türkiye marka: Nif Bağları yıl: 2012 tur: Beyaz Şaraplar üzüm: Bornova Misketi
Ahmet Gök
Parlak canlı beyaz altın görünümlü, Burunda zengin sayılabilecek meyvemsi çağrışımlar, nektarin, kayısı, pepino... Damak ortanın çok az altında bir gövdeye sahip. Alkol birazcık önde hissediliyor. Burundaki meyvemsilik damakta yok... Damak daha çok mineralsi çağrışımlar ve bergamut izleri taşıyor. Kısa sayılabilecek bitişinde bergamut acılığı kalıyor... Bugünlerde keyifle yudumlanacak bir ilk şarap..
80.36/24/2013
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

..................................................................................... az kaldı sonuna geldik........................................................................................................................................bizi artık................. www.keyifnotlari.net.......................................................................takip edebilirsiniz...................................................................................................................................................keyifnotlari.net................................. Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy