Nif Bağları Chardonnay Solaris 2012

bolge: İzmir ulke: Türkiye marka: Nif Bağları yıl: 2012 tur: Beyaz Şaraplar üzüm: Chardonnay Solaris
Nif Bağları Chardonnay Solaris 2012. İzmir, Kemalpaşa, Bağyurdu Köyü'nde yetişen %90 Chardonay, %10 Solaris üzümlerinden yapılmış. Masters Of Wine İstanbul 2013 80 puan, Decanter World Wine Awards 2013 Bronz Madalya,Alkol%13.8
Ahmet Gök
Canlı ve parlak limon çiçeği ile beyaz altın arası görünüm... Burunda limon çiçeği, limon ve hafifte olsa nektarin... Damak buruna yakın ortanın çok az altında gövdeye sahip. Asit alkol dengesi iyi canlı ve ferahlatıcı bir yapısı var. Temiz yapılmış keyifli bir ilk şarap ortanın biraz altında finalinde mineralsi dokunuşları, birazcık limon kabuğu acılığı izliyor... Ülkemizde solaris üzümünün kullanıldığı ilk şarap... Bugünlerde keyifle yudumlanabilir.
85.86/24/2013
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy