No Mans Land Gold Rose 2009

bolge: Melnik ulke: Bulgaristan marka: Damianitza yıl: 2009 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc

No Mans Land Gold Rose 2009. Bulgaristan'ın büyük üreticilerinden Damianitza'nın üst seğment şarabının, Preimum kategorisindeki roze özel şarabı. Melnik, Dunavska ravnina bölgesi, Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc üzümlerinden yapılmış. Alkol: % 13.5

Admin
Kırmızı yakın koyu pembe görünüşlü. Burunda meyvesim, belirgin çilek ve kiraz dokunuşları. Damak burunla uyumlu yüksek alkol ve asit kendini hissettiriyor. Meyvemsi ve fresh bir içimi var. Orta uzunluktaki finalinde, hafif bir tatlımsı. Fiyat kalite dengesi çok iyi şarap.
83.66/4/2012
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy