Pago De Los Capellanes Tinto Reserva 2005

bolge: ulke: İspanya marka: Pago De Los Capellanes yıl: 2005 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Tempranillo, Cabernet Sauvignon

Pago De los Capellanes Tinto Reserva 2005,  Robert Parker 93 puan, Wine Spectator 93 puan.

 

Ahmet Gök
Koyu yakut renginde siyaha yakın. Burunda meşe, vanilya, toprak, vişne, olgun kiraz, tütün. Damakta burunla uyumlu güçlü tanenlere ve yüksek sayılabilecek asitte sahip. Yüksel alkol kendini hissettiriyor. Gövdeli bir yapıya ve uzun bir bitişe sahip. Bugünde içilebilir fakat yıllanma potansiyeli var. Şarapta güç ve yoğunluk arayanlara önerilir.
93.22/21/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

..................................................................................... az kaldı sonuna geldik........................................................................................................................................bizi artık................. www.keyifnotlari.net.......................................................................takip edebilirsiniz...................................................................................................................................................keyifnotlari.net................................. Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy