Paşaeli Karalahna Merlot 2011

bolge: Trakya ulke: Türkiye marka: Paşaeli Şarapları yıl: 2011 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Karalahna Merlot
Paşaeli Karalahna Merlot 2011. Tekirdağ Şarköy'deki tek bağdan Karalahna ve Hoşköy'deki tek bağdan Merlot üzümlerinin kupajı... 12 ay 225 litelik Fransız meşe fıçıda 12 ay şişede 6 olmak üzere toplam 18 ay dinlendirilidkten sonra satışa sunulmuş. Alkol:%13 
Ahmet Gök
Canlı ve parlak yakut görünümlü... Burunda hafif meşe çağrışımlarını olgun kırmızı orman meyveleri ve tütün izliyor... Damak burunla uyumlu ortanın çok az üzerinde gövdeye, güçlü ve pastelsi tanenlere sahip dengeli ve temiz yapılmış...Orta uzunluktaki finalinde baharatsı kırmızı orman meyveleri ve tanen kuruluğu kalıyor... Fiyat kalite performansı iyi..
87.611/30/2016
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy