Pascal Jolivet Sancerre Rose 2010

bolge: Sancerre ulke: Fransa marka: Pascal Jolivet yıl: 2010 tur: Roze Şaraplar üzüm: Pinot Noir

Pascal Jolivet Sancerre Rose 2010.Wine Spectator 86 puan. Loire Vadesi Sancerre bölgesinde yetişen %100 Pinot Noir üzümlerinde yapılmış. Alkol: %12.5

Ahmet Gök
Canlı ve parlak somon... İlk burunda biraz ama çabuk açılıyor, meyvemsi dokunuşlar belirgin hafif narenciye izleri, kavun, ahuhudu. Damak burunla uyunlu ortanın biraz üzerinde gövde ve kaygan dokulu. Orta uzunlukta bitişinde meyvemsi çağrışımlar va hafif bir portakal kabuğu acılığı kalıyor...Keyif bir roze..
83.69/23/2012
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy