Pazo De Senorans Albarino 2009

bolge: Rias Baixas ulke: İtalya marka: Pazo De Senorans yıl: 2009 tur: Beyaz Şaraplar üzüm: Albarino

Pazo De Senorans Albarino 2009.Robert Parker 93 puan, Wine Spectator 88 puan, Decanter 2010 Altın Madalya, Wine&Spirit Competition 2010 Bronz Madalya,İnternational Wine Challenge 2010 Gümüş Madalya. Alkol :%12. 5

 

Nurol Pınar
Parlak saman sarısı, hafif yeşil ışıltıları var. Burunda zengin sayılabilir belirgin bir elma, greyfurt, limon. Damakta yüksek asit şarabı biraz fresh kılıyor. İpeksi bir akıcılığı var. Dengeli uzun sayılabilecek bir bitişe sahip bir iki yıl içinde keyifle yudumlanabilir.
89.02/21/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy