Pöck Reve de Jeunesse 2008

bolge: Burgenland ulke: Avusturya marka: Josef Pöckl yıl: 2008 tur: Kırmızı Şaraplar üzüm: Merlot35% Cabernet Sauvignon20% Zweigelt10% Syrah
Pöck Reve de Jeunesse 2008. Şarap Dostları Derneği, Avusturya Başkonsolosu Mr Paul Jenewein himayesinde, 26 Kasım 2011 tarihinde Avusturya Şarapları Tadımı’nda açıldı. Merlot %35, Cabernet Sauvignon %20,Zweigelt %10,Syrah %10 kupajı. Alkol:%14
Ahmet Gök
Koyu bordo, siyahı yakın, canlı ve berrak bir görünüşü var. Burunda toprak, meşe, animal tonlar, sandal, mürdüm eriği çağrışımları. Damak buruna yakın ağzı dolduran ve kurutan güçlü bir tanen yapısına sahip. Ortanın üzerinde bir gövdeye sahip olan şarap, şarapta güç sevenleri mutlu edecek cinsten biraz erken açılmış olmasına rağmen bugünden içilebilecek güzellikte keyifli bir kupaj.
84.812/10/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy