Redbreast Pure Pot Still Irish Whiskey 15 Years

bolge: Clare ulke: İrlanda marka: Irish Distillers yıl: tur: Viskiler üzüm:

Redbreast Pure Pot Still Irish Whiskey 15 Years. Michael Jackson'ın en sevdiği viskiler arasında yeralan 12 yıllığından sonra,  La Maison du Viski 'nin 50. kuruluş yılına özel  2005 yılında sınırlı sayıda şişelenmeye başlanan efsane İrlanda viskisi.  Alkol % 46

 

Ahmet Gök
Açık bakır kızılı. Burunda çok zengin meyvemsi, şeftali, bal, kramel, greyfurt...Koklamaya doyulmuyor. Damaksa burunla uyumlu ve daha zengin. Güçlü bir gövdeye sahip yüksek alkol fazla hissedilmiyor. Vanilya, böğürtlen, zencefil gibi tatlar alınıyor. İpeksi bir yumuşaklığa, uzun ve meyvemsi bir bitişe sahip.
93.64/10/2011
Mesaj Gönder
© 2010 keyifnotlari.com Tüm hakları saklıdır.

...Bİ AKSİLİK OLMAZSA YENİLENİYORUZ!!!..... ÇALIŞMALARIMIZ BİRAZ KEYFİ İLERLEDİĞİ İÇİN DE ÇOK YAKINDA DEĞİL, daha yakında geleceğiz......iSTERSENİZ TEKRAR GELİN... YA DA BEN ne olur ne olmaz BİR ESKİ SİTEYE BAKIP ÇIKAYIM DİYORSANIZ, buyrun keyfiniz bol olsun........ Yemek, şarap kültürü üzerine yazı, değerlendirme ve yorumların olduğu bir içeriğe sahip enogastronomi sitesidir.

Burada yer alan yazılar, değerlendirmeler ve yorumlar hiçbir markanın reklamına,tanıtımına yönelik değildir. Hiç kimseyi alkole özendirmeyi amaçlamaz. Yaşam biçimimiz olan yemek ve şarap kültürü üzerine özgürce düşüncelerimizi paylaştığımız enogastronomi düşünce platformdur.

Unutmayın ki: Bütün faydalı şeyler gibi alkollü içeceklerde fazla tüketildiğinde insan sağlığına zararlı olabilir.

alkol dostunuz değildir.
şarap tadımı ve tadım notları, şarap yorumları
Sosyal güvenlik uzmanı burak gençcan caddeköy pasta cafe küçükbakkalköy